KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10468381
nr 1046 8381
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Akvarell, Olle Hjortzberg (1872-1959), 'Jerusalems vestra mur', signerad. 1900, 26x36
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 juli 2016
kl 18:08:24
1.300 kr
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg